Talking Garfield Bedava

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 111.3 MB
  • Version 1.3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Talking Toys
Muhteşem çizgi film karakteri Garfield ile heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun.

Her daim lazanya yemeye hazır doymayan kedi Garfield ile eğlenceli anlar yaşamak için Talking Garfield mobil oyununu iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda Garfield karakterini yönlendireceksiniz. Gün içerisinde yapacağınız aktivitelerde Garfield artık yanınızda olacak. Onunla gezeceksiniz, yemek yiyeceksiniz, alışveriş yapacak ve müzik yapacaksınız. 

Garfield, lazanya yemeyi, uyumayı, televizyon seyretmeyi ve arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven siyah çizgili, şişman bir turuncu kedidir. Kedinizi yönlendirmek ve ileri seviyelere taşımak için cep telefonunuzun dokunmatik kontrollerini değerlendirin. Sevimli Garfield sizin söylediklerinizi tekrar edecek ve sizinle sohbet edecek. Ona dokunun ve eğlenceli hareketlerin tadını çıkartın. 

Garfield ile piyano çalmayı öğrenebilirsiniz. Özel oyun ögelerini değerlendirerek eğlencenizi iki katına çıkartın. Artık Garfield sizin en yakın arkadaşınız olacak. Gün boyu onunla eğlenmenin tadını çıkartacaksınız. Arkadaşlarınıza kişiselleştirilmiş mesajlar göndererek Garfield ile yaşadığınız eğlenceye arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Şişman kedi Garfield'ın en eğlenceli pozlarını kaydederek sosyal medyanızda paylaşabilirsiniz. Onunla konuşun ve eğlencenize bakın. 

Talking Garfield Bedava indir
DİĞER SÜRÜMLER